Szkółka rolkarska

1 kwietnia 2021

W szkółce jazdy na rolkach Rollerblading School uczymy jeździć na rolkach zarówno osoby początkujące, jak i tych którzy traktują ten sport bardziej poważnie z myślą o współzawodnictwie sportowym.

Jazda na rolkach należy do najprzyjemniejszych sportów i co raz więcej osób dostrzega korzyści z uprawiania tej dyscypliny sportu. 

Szkółka Rollerblading School początkowo skupiała się wyłącznie na nauce freestyle slalomu, a więc akrobatycznej jeździe na rolkach pomiędzy kubeczkami oraz wykonywaniu trików, ale obecnie uczymy również jazdy na skate parku, jazdy szybkiej na rolkach i jazdy figurowej.

Dużą grupę naszych uczniów stanowią również osoby, które nigdy wcześniej nie jeździły na rolkach i to zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zapisy do szkółki:

kliknij tutaj

Osobom, które nigdy wcześniej nie jeździły na rolkach, polecamy trening indywidualny, który przeprowadzamy w Myślęcinku lub innym dogodnym miejscu w terminie ustalonym z instruktorem.

W wakacje organizujemy wyjątkowe półkolonie rolkarskie w III LO, które cieszą się dużą popularnością u dzieci i młodzieży.

Kontakt: 792146370

rollerbladingschool@gmail.com