Najczęściej zadawane pytania

29 kwietnia 2021

Czy prowadzicie zajęcia nauki jazdy na rolkach i łyżwach dla dorosłych?

Tak prowadzimy.

Nigdy nie jeździłem na rolkach a mam już 30,40,50, 60 lat, czy w Waszej szkółce mogę się nauczyć?

Tak prowadzimy zajęcia dla dorosłych, którzy nigdy wcześniej nie jeździli na rolkach lub łyżwach i potrafimy takie osoby nauczyć jeździć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu jazdy na rolkach i łyżwach potrafimy nawet osoby trochę bardziej zaawansowane wiekowo nauczyć jazdy na rolkach lub łyżwach tak żeby czuły się komfortowo bez ryzyka kontuzji.

Od jakiego wieku uczycie jeździć na rolkach lub łyżwach?

Zajęcia grupowe przeznaczone są zasadniczo dla dzieci od 6 lat, ale zdarza się że uczestniczą w tych zajęciach również młodsze osoby. W przypadku młodszych dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorem, bo w takim wypadku najczęściej zalecamy najpierw lekcje indywidualne.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia indywidualne?

Zajęcia indywidualne na rolkach odbywają się najczęściej w bydgoskim Myślęcinku w terminie uzgodnionym z instruktorem. Zajęcia indywidualne na łyżwach odbywają się na lodowisku Torbyd lub lodowisku w Fordonie przy ul. Tomasza Golloba.

Umiem już jeździć na rolkach, ale chciałbym poprawić moją technikę jazdy i lepiej hamować, czy prowadzicie zajęcia dla takich osób?

Tak jak najbardziej.

Czy prowadzicie zajęcia z freestyle slalomu na rolkach?

Tak

Czy prowadzicie zajęcia z nauki jazdy figurowej na łyżwach?

Tak

Czy prowadzicie zajęcia z jazdy na skate parku?

Tak

Czy prowadzicie zajęcia z jazdy fitness lub jazdy szybkiej?

Tak

Czy prowadzicie klub sportowy i przygotowujecie do współzawodnictwa sportowego?

Tak – obecnie skupiamy się głównie na drużynie sportowej jazdy figurowej na łyżwach oraz freestyle slalomu na rolkach. Osoby które traktują ten sport bardziej poważnie i chciałyby uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym zapraszamy do kontaktu i na nasze zajęcia.

Jakie rolki lub łyżwy kupić?

Klub sportowy Rollerblading School nie prowadzi sprzedaży rolek ani łyżew. W celu wyboru dobrego sprzętu zalecamy kontakt z profesjonalnym sklepem rolkowym i łyżwiarskim bladeville.pl, e-mail: info@bladeville.com. Sprzedawcy w tym sklepie udzielą Wam profesjonalnej porady odnośnie wyboru najlepszych rolek lub łyżew.

Z naszym kodem rabatowym: skate2022 otrzymasz zniżki na zakupy w sklepie bladeville.

Nie zalecamy kupowania najtańszego sprzętu w marketach, bo nigdy nie nauczysz się dobrze jeździć na rolkach lub łyżwach.