Szkoła jazdy na rolkach

16 listopada 2022

W szkółce jazdy na rolkach Rollerblading School uczymy jeździć na rolkach zarówno osoby początkujące, jak i tych którzy traktują ten sport bardziej poważnie z myślą o współzawodnictwie sportowym.

Z pomocą naszych instruktorów nauczysz się jeździć poprawnie technicznie na rolkach oraz unikniesz typowych błędów i kontuzji.

Dużą grupę naszych uczniów stanowią osoby, które nigdy wcześniej nie jeździły na rolkach i to zarówno dzieci, jak i dorośli, a także osoby które chcą jeździć rekreacyjnie.

Zajęcia grupowe nauki jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieżī odbywają się w Bydgoszczy

1. w Sp. 4 w środy od 17:00 do 18:00 – grupa początkująca dzieci i młodzież (u. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz)
2. w Sp. 4 w środy od 18:10 do 19:10 – grupa średnio-zaawansowana i zaawansowana dzieci i młodzież (ul. Wyzwolenia 4 Bydgoszcz)

3. III LO we wtorki o 17:45 do 18:45 – doskonalenie jazdy dzieci młodzież (ul. Nowogrodzka 3, Bydgoszcz)

5. Piątek

Sekcja freestyle slalom na rolkach

godz. 18:00, Zespół Szkół Budowlanych – ul. Pestalozziego 18 Bydgoszcz

grupa początkująca i średniozaawansowana we freestyle slalomie na rolkach. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wymagane podstawowe umiejętności jazdy na rolkach. Freestyle slalom to dyscyplina jazdy na rolkach polegająca na wykonywaniu efektownych trików pomiędzy rozłożonymi równomiernie kubeczkami. Ćwiczenia freestyle slalom poprawiają ogólną koordynację na rolkach i sprawiają, że można poczuć się w jeździe bardzo pewnie.

Lekcje indywidualne jazdy na rolkach w Myślęcinka.

Zapisy do szkółki:

kliknij tutaj

W wakacje organizujemy wyjątkowe półkolonie rolkarskie w III LO, które cieszą się dużą popularnością u dzieci i młodzieży.

Kontakt: 792-146-370

rollerbladingschool@gmail.com

Jazda na rolkach należy do najprzyjemniejszych sportów i co raz więcej osób dostrzega korzyści z uprawiania tej dyscypliny. Wpływa na poprawę sylwetki, koordynacji, równowagi, wytrzymałości, pozwala na dotlenienie organizmu i poprawę samopoczucia.